aboutus

Herecare Group Limited

Herecare Group Limited Herecare Group Limited Herecare Group Limited
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: HereCare
No. Çalışanları: 201~300
Yıllık satış: $10 Million-US$50 Million
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

HereCare yüz maskesi, eldivenler, koruyucu giysiler, vücut koruma ürünleri, sağlık bakım ürünleri gibi kişisel koruyucu ekipmanların tasarımı, üretimi ve ihracatında uzmanlaşmıştır.

 

Yüksek standart kalite her zaman arayışımızdır, TÜV, CE, ISO13485, FDA, EN14683, EN149, Tıbbi Cihaz Üretim Lisansını, ayrıca CCPIT ve hükümetlerden birçok başka ödülü geçtik.

 

Misyonumuz, katma değerli hizmet, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler ve müşteri gereksinimlerini karşılayan OEM ve ODM hizmeti sunmaktır.Müşterinin başarısı bizim başarımızdır, karşılıklı başarılı ortaklık için mücadele ediyoruz.

Geçmiş

HereCare orijinal olarak hastane için tedarik etmektedir, ürünler arasında cerrahi önlükler, izolasyon önlükleri, dokunmamış koruyucu tulum, üniformalar, çarşaflar, ayakkabı örtüleri, yuvarlak kabarık kapaklar, maskeler, önlükler, eldivenler ve dokunmamış ürünlerin çeşitli stilleri bulunmaktadır.

Hizmet

HereCare 100% sıkı kalite kontrol ile uyumlu, sürekli müşteri gereksinimleri ile geliştirmek.

Ürünlerimiz sadece yurtiçinde iyi satmakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki çeşitli ülkeler ve bölgeler tarafından memnuniyetle karşılanır, son kullanıcı geri bildirimleri ile ürün yelpazesini ve stilini geliştirebiliriz, müşterilerimiz geri bildirimlerimiz ürünlerimiz tarafından yaygın olarak tanınmakta ve güvenilmektedir.

Ekibimiz

Tüm çalışanlarımız itibarın temel olduğunu, zamanın para olduğunu, kalitenin hayat olduğunu, hizmetin verimlilik ilkesini, müşterilere en iyi kaliteyi ve yüksek standart hizmeti sunmak için bilir.

Yeni zorluklarla başa çıkmak için yüksek verimlilik, yüksek kaliteli çalışma ile aktif olarak araştırın ve ilerlemek için çaba gösterin.

Biz içtenlikle hoşgeldiniz yerli ve uluslararası arkadaşlar işbirliği görüşmek üzere bize ulaşın.

İletişim bilgileri